Kierownik ds. finansów i księgowości
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
BaseLinker
6. 6. 2024

W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych

Z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy ponad 1000 integracji, łącząc się m.in. z takimi globalnymi graczami jak Amazon, Shopify, eBay, Etsy, Allegro, WooCommerce, UPS, DHL. Mamy różne zespoły i całe spektrum możliwości rozwoju: integracje marketplace, sklepowe i kurierskie, oraz tworzenie i rozwijanie kluczowych funkcji systemu. Jesteśmy partnerami największych organizacji e-commerce na świecie i otwieramy globalny rynek e-commerce dla naszych użytkowników

Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii, UK, US, DE, wchodzimy na rynek w Indiach.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik ds. finansów i księgowości.

Wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w księgowości/finansach
  • Solidna znajomość standardów rachunkowości i polskich przepisów podatkowych
  • Bardzo dobra znajomość systemu Optima
  • Wysoko rozwinięte umiejętności rozwiązywania problemów, w tym umiejętność rozwiązywania problemów wpływających na różne wzajemnie powiązane systemy
  • Doskonała komunikacja i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy z ludźmi na różnych szczeblach
  • Dobre umiejętności planowania i organizacji, z umiejętnością dostosowania się do zmieniającego się środowiska
  • Doświadczenie w zakresie usług wspólnych jest postrzegane jako duży atut
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Zadania

  • Kierowanie zespołem 2 Księgowych, Młodszego Księgowego i Głównego Księgowego (w tym rozwój personelu, rekrutacja, ustalanie celów, ocena wyników i obowiązki nadzorcze), a w razie potrzeby wsparcie w codziennych operacjach
  • Koordynowanie tygodniowych i miesięcznych działań operacyjnych, zapewnienie właściwego podziału zadań w zespole i ciągłości biznesowej oraz przestrzeganie obowiązujących zasad, np. zgodnie z ustawą o rachunkowości, podatkami
  • Proponowanie usprawnień w codziennej pracy zespołu i identyfikowanie możliwości rozwoju systemu
  • Przygotowywanie jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych
  • Udział w projektach w ramach podmiotów grupy
  • Odpowiedzialność za monitorowanie jakości, zgodności, wydajności i efektywności procesów
  • Współpraca z audytorami i instytucjami finansowymi
  • Zarządzanie codziennymi sprawami zespołu, oznaczanie i łagodzenie ich oraz zarządzanie eskalacjami;
  • Monitorowanie i coaching członków zespołu w zakresie realizacji zadań rozwojowych
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji roboczych z innymi zespołami finansowymi i przedstawicielami obszarów biznesowych w szerokim zakresie obszarów w całej organizacji
  • Wspieranie dokumentacji back-office i procesu KYC/AML
  • Zarządzanie procesem płatności

Oferujemy

  • możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
  • stawiamy na długofalową współpracę
  • oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
  • inwestujemy w Twoje dobre samopoczucie - u nas masz dostęp do szerokiewgo wachlarza benefitów: Karta Multisport, opieka medyczna Lux Med, platforma Mindgram

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851