Pracownik do spraw rozliczeń i księgowości
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.
16. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie specyfikacji do sprzedaży
  • Wystawienie faktur sprzedaży
  • Tworzenie raportów i zestawień księgowych
  • Bieżące analiza i weryfikacja kosztów
  • Księgowanie faktur zakupu
  • Wprowadzanie wyciągów bankowych
  • Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi (m.in. biuro rachunkowe, kadry)
  • Praca z dokumentami księgowymi
  • Wyjaśnianie rozrachunków i uzgodnień sald

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza w zagadnieniach księgowych i płacowych, poparta minimum rocznym doświadczeniem
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków
  • Dobra organizacja czasu pracy, planowanie zadań oraz ustalania priorytetów
  • Samodzielność w prowadzeniu powierzonych projektów
  • Dobra znajomość pakietu Office, a w szczególności Excel

To oferujemy

  • Prace w firmie z wieloletnim doświadczeniem.
  • Stabilność zatrudnienia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322