Kierownik ds. E-commerce
  • Jasionka
22. 2. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Jasionka k. Rzeszowa

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem
  • Rozwijanie zespołu e-commerce
  • Efektywne zwiększanie sprzedaży produktów w kanale e-commerce
  • Koordynowanie, monitorowanie i realizacja kampanii aktywizujących sprzedaż w Internecie, Marketplace Amazon, Allegro, Empik oraz innych platformach.
  • Monitorowanie efektywności realizowanej sprzedaży z wykorzystaniem narzędzi analitycznych i raportowania wyników
  • Aktualizacja informacji produktowej na stronach internetowych i w zewnętrznych bazach produktowych
  • Monitoring rynku, konkurencji i trendów w sprzedaży internetowej
  • Nadzorowanie budżetu

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale e-commerce
  • Znajomość platform e-commerce Amazon, Allegro
  • Biegła znajomość obsługi programu excel
  • Znajomość narzędzi Google Analytics dla e-commerce
  • Podstawowe umiejętności optymalizacji SEO, SEM
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie
  • System pracy jednozmianowy od poniedziałku do piątku
  • Narzędzia do pracy tj. laptop, telefon
  • Dofinansowanie szkoleń
  • Owoce w biurze
  • Wyjścia integracyjne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Świętowanie urodzin
  • Zniżki na produkty firmowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Prowadzący rekrutację:

Sylwia Talik

Specjalista ds. Rekrutacji

tel. +48 506 014 106

s.talik@grhpolska.com

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

120 456
20 532