Kierownik/czka sprzedaży detalicznej
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Intar Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie, wspieranie i motywowanie zespołu handlowców,
  • odpowiedzialność za realizowanie przez zespół planów handlowych,
  • nadzorowanie procesu obsługi Klientów,
  • wdrażanie i egzekucja wewnętrznych standardów obsługi oraz budowanie trwałych relacji z Klientami,
  • podejmowanie działań zmierzających do zwiększenia konkurencyjności firmy,
  • sprzedaż oraz prowadzenie aktywnego doradztwa techniczno – handlowego w zakresie materiałów płytowych oraz akcesoriów do produkcji mebli

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętności menedżerskie potwierdzone doświadczeniem,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi
  • znajomość branży, wiedza z zakresu handlu i marketingu,
  • kreatywność, posiadanie zdolności interpersonalnych,
  • zorientowanie na sukces,
  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji,
  • motywacyjny system wynagradzania oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678