Regionalny Kierownik Sprzedaży
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Model Opakowania Sp. z o.o.
15. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B oraz rozwój sprzedaży na powierzonym terenie;
  • Analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży;
  • Monitorowanie działań konkurencji;
  • Przygotowywanie ofert i dokumentacji na potrzeby przetargów;
  • Negocjacje handlowe;
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi;
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych oraz wskaźników jakościowych;
  • Zarządzanie Regionem / monitorowanie należności, magazynów z użyciem narzędzi ICT;
  • Regularne raportowanie wyników pracy do Dyrektora Sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B;
  • Doświadczenie w realizacji projektów sprzedażowych związanych z pozyskiwaniem nowych klientów i budowaniem rynku;
  • Skuteczność w działaniu, orientacji na wynik, aktywnego rozwiązywania problemów;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w sprzedaży opakowań z tektury litej, falistej i/lub kaszerowanej;
  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Liczne benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty MultiSport, program wsparcia Pracowników EAP24, atrakcyjna premia roczna, świąteczne bonusy dwa razy do roku, dofinansowanie kolonii i zimowisk dla dzieci);
  • Pełne szkolenie i wdrożenie w zakres obowiązków;
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy, doświadczony zespół specjalistów;
  • Budowanie doświadczenia związanego z pracą w międzynarodowej firmie;
  • Duże możliwości rozwoju i samorealizacji;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509