Kierownik Budowy (kontrakt drogowo-kolejowy)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Trakcja S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja budowy zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa budowlanego;
  • Pełnienie samodzielnej funkcji technicznej, Kierownika Budowy, na kontrakcie torowo-drogowym;
  • Bezpośrednie prowadzenie robót i nadzór nad całością wykonywanych robót wszystkich branż wchodzących w zakres kontraktu;
  • Stała kontrola i koordynacja wykonywanych prac przez własne brygady i zatrudnione firmy podwykonawcze i usługowe na zadaniu, szczególnie w zakresie terminowości, zgodności z projektem i jakości wykonania;
  • Monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności dostaw z harmonogramem i zweryfikowaną dokumentacją techniczną;
  • Podział zakresu robót pomiędzy kierownikami robót, inżynierami budowy i majstrami;
  • Zapoznanie się i analiza dokumentacji projektowej, SST, SIWZ, i PFU dotyczącej prowadzonego zadania;
  • Analizowanie dokumentacji projektowej (przyjęcie stosownej technologii robót, opracowanie harmonogramu dostaw materiałowych, sprzętu, transportu);
  • Wykonanie i aktualizacja uzgodnionego i zaakceptowanego budżetu budowy;
  • Współpraca z Działem Ofertowania;
  • Monitorowanie ponoszonych kosztów na Kontrakcie, wdrażanie działań mających na celu ich minimalizację;
  • Przestrzeganie przepisów prawa budowlanego i innych przepisów związanych z realizacją robot budowlanych, procedur FIDIC oraz procesów administracyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej drogowej bez ograniczeń;
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w kierowaniu robotami budowlanymi jako Kierownik Budowy lub Kierownik Robót Drogowych lub Kierownik Robót Torowych, liczone od daty uzyskania ww. uprawnień;
  • Umiejętność kierowaniem zespołem oraz organizacji pracy swojej, podległych pracowników i podwykonawców;
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, przepisów FIDIC oraz rozporządzeń i przepisów BHP;
  • Praktyczna znajomość programów AutoCAD, MS Project, MS Excel;
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania, ukierunkowanie na wynik;
  • Systematyczność, operatywność, komunikatywność.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecanie pracowników (500-5000zł brutto).

  • Praca Bydgoszcz
  • Kierownik Bydgoszcz
  • Kierownik działu personalnego Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080