Inżynier budowy ds. instalacji elektrycznych
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
NES Global Talent
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres zadań

  • nadzorowanie realizacji instalacji elektrycznych (wewnętrznych) na placu budowy w ramach inwestycji budowy fabryki
  • koordynowanie prac podwykonawców, harmonogramów, przeglądy ilościowe,
  • nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie.

Wymagania

  • Doświadczenie 2-letnie do na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu inwestycji kubaturowych lub przemysłowych
  • Komunikatywność, sumienność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz klarowna ścieżka awansów w firmie
  • pracę w Bydgoszczy bez delegacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy,

  • Praca Bydgoszcz
  • Inżynier Bydgoszcz
  • Inżynier oprogramowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064