Kierownik Budowy - Farmy PV
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, Polska
ENERGIAPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą z branży fotowoltaicznej z ponad 10 letnim doświadczeniem i zatrudniającą ponad 120 pracowników. Łączna moc produkcyjna wszystkich naszych instalacji zrealizowanych w Polsce i krajach UE to ponad 1 GW! W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie Kierownika Budowy. Dołącz do Nas i buduj z nami przyszłość.

Zakres obowiązków:

  • planowanie prac w ramach realizowanych projektów instalacji fotowoltaicznych

    o mocy powyżej 40 MW

  • tworzenie harmonogramów i planowanie robót

  • bieżący nadzór nad realizacją zgodnie z harmonogramem

    i budżetem

  • zapewnienie zgodności realizacji budowy z projektami, przepisami prawa i wymogami BHP

  • wypełniania dziennika budowy i raportowanie z postępów realizacji projektu

  • komunikacja z kierownictwem oraz podlegającymi mu liderami/brygadzistami

  • zarządzanie zamówieniami, kontrolę zapasów i koordynację dostaw (współpraca z działem zakupów)

Wymagania stanowiska

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń (preferowane

    o specjalności elektrycznej)

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy projektach powyżej 40 MW

  • umiejętność skutecznego zarządzania zespołem budowlanym

  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

  • umiejętności organizacyjne, wielozadaniowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • zrozumienie przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na placach budowy oraz umiejętność ich egzekwowania

  • prawo jazdy kategorii B

  • znajomość języka angielskiego min B1, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę (umowa o pracę lub B2B)

  • auto służbowe

  • niezbędną odzież i narzędzia do pracy renomowanych marek

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • dodatki stażowe oraz za polecenia pracowników do pracy

  • ubezpieczenie na życie

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Słupsk
  • Kierownik Słupsk
  • Kierownik słupski
  • Kierownik działu personalnego Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228