Kierownik Budowy - Farmy PV
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, pomorskie, Polska
ENERGIAPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Jesteśmy firmą z branży fotowoltaicznej z ponad 10 letnim doświadczeniem i zatrudniającą ponad 120 pracowników. Łączna moc produkcyjna wszystkich naszych instalacji zrealizowanych w Polsce i krajach UE to ponad 1 GW! W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie Kierownika Budowy. Dołącz do Nas i buduj z nami przyszłość.
Zakres obowiązków:  -
planowanie prac w ramach realizowanych projektów instalacji fotowoltaicznych
o mocy powyżej 40 MW  -
tworzenie harmonogramów i planowanie robót  -
bieżący nadzór nad realizacją zgodnie z harmonogramem
i budżetem  -
zapewnienie zgodności realizacji budowy z projektami, przepisami prawa i wymogami BHP  -
wypełniania dziennika budowy i raportowanie z postępów realizacji projektu  -
komunikacja z kierownictwem oraz podlegającymi mu liderami/brygadzistami    -
zarządzanie zamówieniami, kontrolę zapasów i koordynację dostaw (współpraca z działem zakupów)
Wymagania stanowiska
uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń (preferowane
o specjalności elektrycznej)  -
wykształcenie wyższe kierunkowe, minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy projektach powyżej 40 MW  -
umiejętność skutecznego zarządzania zespołem budowlanym  -
umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji  -
umiejętności organizacyjne, wielozadaniowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu,   -
zrozumienie przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na placach budowy oraz umiejętność ich egzekwowania  -
prawo jazdy kategorii B  -
znajomość języka angielskiego min B1, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę (umowa o pracę lub B2B)  -
auto służbowe  -
niezbędną odzież i narzędzia do pracy renomowanych marek  -
możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy  -
dodatki stażowe oraz za polecenia pracowników do pracy  -
ubezpieczenie na życie  -
przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Słupsk
  • Kierownik Słupsk
  • Kierownik słupski
  • Kierownik działu personalnego Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228