Kierownik Budowy
  • Reguły
, Reguły, mazowieckie, Polska
Praca.pl
9. 6. 2024

Zakres Obowiązków:

  • Kontrola prac budowlanych i wykończeniowych,
  • Koordynacja pracy podwykonawców i personelu,
  • Inicjowanie prac projektowych oraz prefabrykacji modułów,
  • Redagowanie dokumentacji budowlanej (zatwierdzenia, zamówienia),
  • Zarządzanie materiałami i sprzętem,
  • Planowanie i nadzorowanie harmonogramów prac.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne,
  • Min. 1 rok doświadczenia dla Inżynierów, 2 lata dla Kierowników Robót,
  • Zdolności decyzyjne, rozwiązywanie problemów, praca zespołowa,
  • Dobrze zorganizowana praca własna, zarządzanie czasem pracowników,
  • znajomość MS Office (Excel, Word),
  • Mile widziane doświadczenie w ofertowaniu i pozyskiwaniu podwykonawców,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Praca w delegacji lub w siedzibie firmy w Regułach koło Warszawy.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę/B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie,
  • Udział w interesujących projektach,
  • Możliwość rozwoju i szkoleń,
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • Zespół wspierający w codziennych zadaniach,
  • Darmowy parking,
  • Imprezy integracyjne,
  • Brak formalnego kodu ubioru.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

95 687
16 851