KIEROWNIK BUDOWY
  • Warszawa
Warszawa
Delta SA
14. 11. 2023
adekwatne do zajmowanego stanowiska.
Informacje o stanowisku

KIEROWNIK BUDOWY (drogi)
Firma budowlano-drogowa Delta SA zatrudni na etat Kierownika Budowy.
Wykształcenie wyższe lub średnie,
Prawo jazdy kat. B
Doświadczenie w budowie dróg,
Mile widziane uprawnienia, ale nie jest to warunek konieczny.
Zakres zadań:
kierowanie i nadzór nad robotami drogowymi zgodnie dokumentacją techniczną, specyfikacją oraz harmonogramami robót
współpraca z zespołem budowy, podwykonawcami i innymi uczestnikami budowy
koordynacja prac podwykonawców robót drogowych z innymi branżami
prowadzenie dokumentacji budowy
Prowadzenie rozliczeń budowy
Oferujemy:
*Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
*Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
*Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska,
* Samochód służbowy,
* Telefon służbowy,
*Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
*Atmosferę współpracy i wsparcia ze strony zespołu,
137 071
20 093