Kierownik Budowy (branża energetyczna)
  • Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, mazowieckie, Polska
Jww Invest S. A.
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem realizującym projekt: brygadziści, monterzy, spawacze.

  • Planowanie i nadzorowanie prac zgodnie z umową z Zamawiającym.

  • Kontrola przestrzegania projektu podczas realizacji.

  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej i kontrola jakości wykonanych prac.

  • Koordynacja zasobów kadrowych kontraktu.

  • Uzgodnienia projektowe z Inwestorem.

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami (branża konstrukcyjno-budowlana) bez ograniczeń.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami z użyciem zasobów własnych i podwykonawców.
  • Wykształcenie techniczne, znajomość branży budowlanej/energetycznej.
  • Umiejętność skutecznego osiągania celów.
  • Gotowość do pracy w delegacji.
  • Umiejętność delegowania zadań.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub współpracę B2B.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy.
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie zdrowotne i na życie, dofinansowanie do karty sportowej).

  • Praca Ostrołęka
  • Kierownik Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567