Kierownik budowy - branża drogowo - mostowa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
11. 9. 2024

23_4339711

Obowiązki

  • Praca przy realizacji projektów infrastrukturalnych na terenie całego kraju,
  • Nadzór nad wykonaniem prac zgodnie z harmonogramem i dokumentacją kontraktową,
  • Negocjowanie umów z Podwykonawcami oraz ich rozliczenie,
  • Współpraca z Inspektorami Nadzoru
  • Bieżące raportowanie przebiegu prac,
  • Zarządzanie realizacją obiektów i kierowanie procesem budowlanym,
  • Przygotowywanie wycen, budżetów, rozliczeń finansowych oraz harmonogramów,
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - kierunek budownictwo,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy – min. 3 lata,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności drogowej/mostowej bez ograniczeń,
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • Znajomość obsługi komputera -  pakiet MS Office, w tym MS Project, MS Excel, AutoCad oraz programy kosztorysowe,
  • Umiejętność szybkiego rozwiązania problemów oraz dobrej organizacji pracy,
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana.
  • Prawo jazdy – kat. B
  • Gotowość do pracy w delegacji.

Oferujemy

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Ambitne wyzwania zawodowe,
  • Dużą samodzielność w działaniach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • Narzędzia do pracy,
  • Dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, a także szkoleń i uprawnień,
  • Pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, opieka zdrowotna, ubezpieczenia na życie, ZFŚS).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584