Kierownik Budowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Murapol Venture Partner S.A.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • pełnienie funkcji kierownika budowy w rozumienia Prawa Budowlanego
  • kontrola jakości realizowanych robót oraz zgodności wykonania z dokumentacją projektową
  • kontrola przestrzegania przepisów BHP
  • organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem
  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót
  • nadzór nad zamawianiem i dostarczaniem materiałów
  • analiza rozwiązań projektowych pod względem możliwych optymalizacji
  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego
  • zarządzanie zespołem inżynierów budowy

Nasze wymagania:

  • uprawnienie budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi – warunek konieczny
  • doświadczenie w nadzorowaniu inwestycji mieszkaniowych lub komercyjnych– warunek konieczny
  • znajomość Prawa Budowlanego oraz warunków technicznych w zakresie inwestycji mieszkaniowych
  • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie
  • umiejętność wyznaczania priorytetów

To oferujemy:

  • zatrudnienie przy realizacji ciekawych projektów budowlanych
  • praca w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży
  • możliwość zdobywania kompetencji technicznych
  • miłą i partnerską atmosferę w pracy
  • rzeczywiste możliwości rozwoju zawodowego oparte o szkolenia specjalistyczne
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy oraz benefity pozapłacowe (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie)

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851