Kierownik budowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Vp Invest Development SPK
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Pełnienie funkcji kierownika budowy zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa budowlanego.
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej.
  • Nadzorowanie stopnia zaawansowania prac, zgodności z harmonogramem, przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi.
  • Prowadzenie kontroli technicznej i jakościowej robót podwykonawców.
  • Wykonanie obmiarów i przedmiarów robót.
  • Prowadzenie dokumentacji budowy.
  • Prowadzenie narad z Inwestorem oraz podwykonawcami.
  • Dbałość o przestrzeganie procedur BHP i zgodności prac z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego.
  • Koordynacja i przeprowadzanie prac budowlanych zgodnie z przepisami i normami.
  • Kontrolowanie robót na terenie Warszawy pod kątem jakości wykonanych prac oraz ocena zgodności z projektami i ustaleniami.
  • Opracowanie harmonogramu prac oraz przygotowanie propozycji rozwiązań techniczno-cenowych.

Wymagania
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego i aktów wykonawczych.
  • Dokładność, sumienność, dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność współpracy z architektami, podwykonawcami i podległym zespołem.
  • Umiejętności organizacyjne na wysokim poziomie.
  • Elastyczność, wielozadaniowość i samodzielność w działaniu.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
  • Umowę o pracę.
  • Pracę w zgranym, przyjaznym i ambitnym zespole.
  • Stabilność zatrudnienia.

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570