Kierownik Biura Budowy
  • Reguły
, Reguły, mazowieckie, Polska
Praca.pl
6. 6. 2024

Opis stanowiska:

  • Asystowanie Dyrektorowi Technicznemu
  • Monitorowanie rynku i wyszukiwanie przetargów
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Prowadzenie projektów, prezentacji multimedialnych, działań marketingowych
  • Zarządzanie Social Media i stroną internetową

Wymagania:

  • Wyższe techniczne: Budownictwo, Inżynier Sanitarny/Elektryczny, Architektura;
  • Zaawansowany MS Office, w tym Excel i PowerPoint;
  • Analityczne myślenie, podejmowanie decyzji;
  • Zorientowanie na osiąganie rezultatów;
  • Gotowość do nauki i rozwoju osobistego;
  • Skupienie na celach i wynikach;

Mile widziane:

  • Komunikatywny angielski/niemiecki;
  • Doświadczenie budowlane.

Oferujemy:

  • Praca stacjonarna;
  • Umowa o współpracę (b2b) lub umowę o pracę;
  • Premia;
  • Uczestniczenie w rozwoju innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmy;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość rozwoju.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

95 687
16 851