Kierowca samochodu powyżej 3,5 t
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Poczta Polska Spółka Akcyjna
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Miejsce pracy: Niepołomice, ul. Wodna 4
  • Prowadzenie samochodu ciężarowego o masie powyżej 3,5 tony
  • Dostarczanie towarów zgodnie z trasą ustaloną przez dyspozytora
  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu przed podróżą oraz po jej zakończeniu
  • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz zasad BHP
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej transportu i ewentualnych incydentów na drodze
  • Współpraca z pracownikami magazynu w procesie załadunku i rozładunku towarów
  • Utrzymywanie porządku wewnątrz pojazdu oraz dbanie o jego czystość
  • Wykonywanie drobnych napraw i konserwacji na samochodzie, w przypadku potrzeby
  • Informowanie przełożonych o wszelkich problemach technicznych oraz nieprawidłowościach w transporcie

Nasze wymagania

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii C+E
  • Doświadczenie jako kierowca samochodu powyżej 3,5 tony
  • Znajomość przepisów drogowych oraz zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym
  • Umiejętność obsługi samochodu ciężarowego
  • Zdolność do pracy w zmianowym systemie pracy
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność planowania trasy i dostosowywania się do zmieniających warunków drogowych
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Gotowość do długich podróży oraz wydłużonych godzin pracy

To oferujemy

  • Stawkę 30 zł brutto za godzinę,
  • Pełne szkolenie stanowiskowe,
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego.
  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas !
  • Jeśli jesteś uczniem lub studentem Twoje wynagrodzenie brutto = netto !

  • Praca Kraków
  • Kierowca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080