Asystent/ka Administracyjno - Medyczna Kraków od zaraz
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
T&T People and Work
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Lokalizacja: Kraków - Ruczaj
Zakres obowiązków obejmuje, między innymi:
- nadzór nad terminowym przepływem informacji, korespondencji i dokumentów
- prowadzenie kalendarza firmowego
- uzupełnianie kart pacjentów
- dokonywanie zakupów na potrzeby sekretariatu
- duża samodzielność, zdolności organizacyjne
- odpowiedzialność i skrupulatność w pracy z dokumentami
Wymagana jest:
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
- status studenta (najlepiej studia zaoczne)
Mile widziane:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym
- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy
- umiejętność planowania i organizacji pracy
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (praca zmianowa)
- miłą i przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Kraków
  • Analityk medyczny Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Asystent Kraków
  • Asystent stomatologiczny Kraków
  • Asystent zarządu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157