Kierowca międzynarodowy C+E
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
INDEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

W związku z nieustannym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko kierowca C+E w transporcie międzynarodowym do przewozu pojazdów oraz maszyn rolniczych i budowlanych naczepami niskopodwoziowymi- lawety

Kierunki, które obsługujemy -PL, DE, BENELUX, AT, UK sporadycznie FR, DK,CH

Głównie przewożone ładunki- ramy podwozi autobusowych, ciągniki siodłowe, podwozia samochodów ciężarowych, busy typu Van, maszyny budowlane

Zakres obowiązków:

-terminowa realizacja dostaw do klientów

-nadzór nad załadunkami i rozładunkami

-umiejętność planowania i organizowania własnej pracy

-prawidłowe wykorzystywanie czasu pracy na tachografie

Nasze wymagania

  • prawo jazdy C+E
  • doświadczenie na lawetach min 1 rok
  • karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy, psychotesty, badania lekarskie
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, operator koparki
  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • praca bez systemu, własne auto
  • praca 24 dni w miesiącu : trasy około 11 dni 3/4 dni wolnego
  • Zjazdy na bazę w Kobylnicy lub okolice Poznania
  • wynagrodzenie 11.000-16 679 zł brutto
  • wypłata wynagrodzenia dwa razy w miesiącu -do 10 i 21 każdego miesiąca

  • Praca Lublin
  • Kierowca Lublin
  • Specjalista ds. e-commerce Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914