Kierowca C+E
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
CMC POLAND SP. Z O.O.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kierowanie samochodem ciężarowym z przyczepą
  • Odbiór i klasyfikacja złomu od dostawcy
  • Załadunek i rozładunek z wykorzystaniem urządzenia hakowego samochodu oraz przewożenie kontenerów ze złomem zgodnie z bieżącym harmonogramem w obrębie ok. 100 km od Lublina
  • Załadunek złomu na kontenery na placu u dostawcy z wykorzystaniem dźwigu HDS zamontowanego na samochodzie
  • Serwisowanie i bieżąca kontrola zużycia samochodów ciężarowych jak również dbanie o ich stan techniczny i wygląd,
  • Wypełnianie dokumentów transportowych.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierowca C+E
  • Prawo jazdy kat. C i E
  • Aktualny kurs na przewóz rzeczy
  • Karta elektroniczna kierowcy
  • Uprawnienia HDS
  • Wykształcenie minimum zawodowe/średnie techniczne

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, z własną przychodnią przyzakładową dla pracowników i ich rodzin, zlokalizowaną w Zawierciu
  • Dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport
  • Korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)
  • Równoważny system pracy
  • Praca od zaraz

  • Praca Lublin
  • Kierowca Lublin
  • Specjalista ds. e-commerce Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018