Kierowca Międzynarodowy C+E
  • Żyraków
Żyraków, Żyraków, Podkarpackie Voivodeship, Polska
ALTA-TRANS TRANSPORT-SPEDYCJA-LOGISTYKA WÓJCIK SPÓŁKA KOMANDYTOWA
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Żyraków (pow. dębicki)

Twój zakres obowiązków

  • Firma ALTA-TRANS , 39-204 Żyraków 189 E, poszukuje Kierowca Międzynarodowy C+E

Nasze wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:
  • Praca na działalności gospodarczej
  • Znajomości topografii Europy,
  • Aktualnego świadectwa kwalifikacji (badania lekarskie, psychologiczne, kurs na przewóz rzeczy),
  • Kandydat powinien cechować się:
  • Rzetelnością i uczciwością,
  • Sumiennością i wysoką kulturą osobistą,
  • Umiejętnością efektywnego organizowania czasu pracy.

To oferujemy

  • Stałą pracę i konkurencyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • Nowoczesny tabor (głównie DAF, Scania),
  • Karty paliwowe, automatyczne czytniki poboru opłat drogowych oraz zaliczki na opłaty gotówkowe,
  • Możliwość zawarcia na korzystnych warunkach pakietu ubezpieczeń na życie.
  • System pracy do ustalenia.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV:

Alta-Trans to firma z wieloletnim doświadczeniem a jej działalność jest ukierunkowana przede wszystkim na obsługę międzynarodowego transportu drogowego w różnych kierunkach Europy.

  • Praca Żyraków
  • Kierowca Żyraków
  • Żyraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080