Kierowca kategorii C+E + HDS w Dębicy
  • Dębica
Dębica, Dębica, Podkarpackie, Polska
Anna Lomper
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujesz pracy jako: KIEROWCA KATEGORII C+E + HDS
Zapraszamy! Dołącz do nas! Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie!
Miejsce pracy: Metkom Sp. z o.o. Siedziba Dębica, Pustynia 31A , 39-200 Dębica
Twój zakres obowiązków:
- transport towaru na terenie kraju,
- praca na samochodzie typu ,,hakowiec’’ z przyczepą,
- praca od poniedziałku do piątku.
Nasze wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E oraz „Karta Kierowcy”,
- doświadczenie w prowadzeniu samochodu z przyczepą,
- aktualne uprawnienia HDS (UDT),
- dbałość o powierzony sprzęt oraz dokumentacje przewozową,
- dobra organizacja pracy własnej,
- rzetelność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu zadań,
- umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane:
- uprawnienia ADR,
- doświadczenie w jeździe z przyczepą,
- doświadczenie w obsłudze HDS.
Zapewniamy:
- pracę na nowej flocie samochodów ciężarowych,
- dobre i stabilne warunki finansowe,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- benefity pracownicze, tj. dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie NNW,
- niezbędne narzędzia pracy oraz pozytywną i przyjazną atmosferę,
- pracę zgodnie z normami czasu pracy kierowcy.
Firma Metkom Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich dystrybutorów wyrobów hutniczych w branży metali nieżelaznych, stali oraz zagospodarowania odpadów i surowców wtórnych.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Dębica
  • kierowca debica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246