Kierowca kat. C
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Farutex Sp. z o.o.
30. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • załadunek i rozładunek wskazanego asortymentu
  • przewóz i dostarczenie towarów do klientów według wcześniej wyznaczonej trasy
  • raportowanie i rozliczanie pobranych płatności
  • dbanie o stan techniczny samochodu

WYMAGANIA:
  • prawo jazdy kat. C
  • elektroniczna karta kierowcy
  • dobry stan zdrowia
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie karta Multisport prywatna opieka zdrowotna Medicover
  • zniżki pracownicze na oferowane produkty
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Zapraszamy do Bidfood Farutex! Twórz z nami doświadczony zespół w branży spożywczej.

  • Praca Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Kat Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179