Kierowca solówki kat. C
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Karol
9. 4. 2024

Jeśli szukasz pracy aby robić to, co lubisz i się nie nudzić TU możesz połączyć dwie umiejętności: jazdę autem i kontakt z klientem. Jeśli kochasz jazdę dużym samochodem, lubisz pracę z ludźmi i jesteś elastyczny to ta praca jest dla Ciebie.
Wymagania:
prawo jazdy kat. C
karta kierowcy kod 95
świadectwo kwalifikacji (przewóz rzeczy)
podstawowe uprawnienia ADR
Obowiązki kierowcy:
Załadunek i rozładunek towaru
Dostawa towaru do klientów
Odbiór towaru od klientów
Dbanie o auto
Zadzwoń lub wyślij swoje CV. Idealnie by było gdybyś miał: książeczkę sanepidowską i doświadczenie.
Do Twojej dyspozycji będzie elektryczny wózek paletowy, a towar będzie przygotowany na paletach w magazynie pod wyznaczoną rampą . Dostaniesz auto z windą przypisane do Ciebie. Pracujesz tylko 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, a weekendy masz wolne. Współpracujemy z firmą spedycyjną Raben.
Oferuję umowę o pracę, wynagrodzenie 6000 zł na rękę.
Zadzwoń i umów się na dzień próbny i przekonaj się, czy ta praca jest dla Ciebie.

  • Praca Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Kat Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179