Kierowca kat. C /
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, pomorskie, Polska
Big-Trans Mariusz Sochacki
14. 4. 2024

Firma transportowa o ugruntowanej pozycji na rynku, oferuje pracę na stanowisku: Kierowca kat. C

0013/04/2024

  • Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i ośmiogodzinny czas pracy
  • pojazd przypisany do kierowcy
  • pojazdy Iveco Daily/ Mercedes Atego z windami hydraulicznymi
  • praca w przyjaznym zespole i miłej atmosferze

Wymagania

  • aktualne prawo jazdy kat. C
  • minimum 5 lat doświadczenia w logistyce
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna (możliwość realizacji w trakcie pracy)
  • aktualna karta kierowcy
  • aktualna kwalifikacja wstępna/okresowa (kurs na przewóz towarów)
  • aktualne psychologiczne badania lekarskie ( psychotesty )

Obowiązki

  • praca ze skanerem (platforma e-logistyka)
  • załadunek / rozładunek w oknach
  • dostawy trasy lokalne

  • Zapraszam w godzinach 8-16 tel. 512 612 297

  • Praca Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Kat Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179