Kierowca C+E ciągnik siodłowy + naczepa typu chłodnia Dublin
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Firma irlandzka
11. 4. 2024

Lokalizacja: Old Dublin Road, Moyne Lower, Enniscorthy Co Wexford, Ireland,
na południe od Dublina
Opis stanowiska:
Szukamy doświadczonego kierowcy C+E do kierowania ciągnikiem siodłowym z naczepą typu chłodnia. System 3 miesiące pracy/3 tygodnie wolnego lub indywidualny do ustalenia z firmą. Przewóz artykułów spożywczych i głównie leków, trasy dalekobieżne, prosto z Irlandi do Francji.
Wymagania:
Prawo jazdy kategorii C+E
Wymagane uprawnienia ADR
Język angielski, stopień dobry
Samodzielność i odpowiedzialność
Umiejętność pracy w stresie
Oferujemy:
Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo:
815 netto bez ADR
835 netto z ADR
Stałe godziny pracy
Możliwość rozwoju zawodowego
Przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o przesłanie CV na adres lub kontakt pod numerem telefonu:
Telefon: 576 175 003
W temacie wiadomości prosimy wpisać "Kierowca C+E ciągnik siodłowy + naczepa typu chłodnia"
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. e-commerce Wrocław
  • Kierowca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864