Kierowca C+E
  • Śliwice
Wrocław, Śliwice, Kujawsko-pomorskie, Polska
Dominik Walasek
16. 4. 2024

PRACA KIEROWCA KAT.C+E MIEJSCE PRACY :ŚLIWICE Zachodnio-Pomorskie
Nasze oczekiwania :
Ważne prawo jazdy kategorii CE,
Ważna karta kierowcy do tachografu,
Aktualne uprawnienia na przewóz rzeczy,
Aktualne badania psychologiczne,
Mile widziane uprawnienia na HDS – uprawnienia także wykona pracodawca w ramach zatrudnienia
2 letnie doświadczenie zawodowe w charakterze kierowcy kategorii C+E
OPIS STANOWISKA PRACY
Transport szkła, cała Polska
Zarobki od 6000 do 7500 zł netto,
Praca od poniedziałku do piątku - jedna dzienna zmiana,
Są delegacje jedno dwu lub 5 dniowe płatne .
Weekendy są wolne .
PRACODAWCA OFERUJE:
Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o prace) i terminowe wynagrodzenie,
Przestrzeganie przepisów czasu pracy,
Nowoczesna flotę. Pojazdy nie starsze niż 5 lat,
Pełna opieka medyczna dla pracownika - Luxmed
Program socjalny (dofinansowanie kart sportowych, karty świąteczne)
OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK W GODZINACH 08.00-20:00:
+48 505 179 951

  • Praca Wrocław
  • Kierowca Wrocław
  • Specjalista ds. e-commerce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179