Kierowca CE 3050-3250 euro na rękę BDF oś skrętna, bez znajomości języka obcego
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opis oferty:

  • Duża firma specjalizująca się w transporcie kontenerami BDF
  • Okolice Bamberg
  • Zestaw: BDF oś skrętna
  • JĘZYK OBCY NIEWYMAGANY – polskojęzyczne dyspo
  • Transport zaplombowanych kontenerów
  • Trasy dalekobieżne
  • Przeszkolenie z aplikacji DHL

WYMAGANIA: Oczekujemy:
  • Prawa jazdy kat. CE z kodem 95 oraz kartę kierowcy
  • Doświadczenia na BDF oś skrętna

OFERUJEMY: Oferujemy:
  • Pensję 3050-3250 euro na rękę
  • Zaliczki do pobrania już po tygodniu pracy
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy (w języku polskim)
  • Opiekę koordynatora mówiącego po polsku 24/7
  • System poleceń nowych pracowników – otrzymaj 500€ za polecenie!
  • Pracę OD ZARAZ

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087