Kierowca CE, 3000/3250 Euro na rękę, BDF tandem lub oś skrętna, trasy do wyboru, Hamburg
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Dungito Polska Sp. z o.o.
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA:

Dla naszego niemieckiego zaufanego Klienta, poszukujemy:KIEROWCÓW KATEGORII C+E

KLIENT OFERUJE:

  • Wynagrodzenie 3000/3250 € na rękę
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Niemiecką umowę o pracę BEZPOŚREDNIO w firmie transportowej
  • Świadczenia socjalne (Kindergeld, ubezpieczenie zdrowotne, składka emerytalna)
  • Możliwość indywidualnego doboru tras oraz rodzaju BDF
  • Stabilne miejsce pracy

OPIS OFERTY:

  • Baza firmy znajduje się bezpośrednio w Hamburgu
  • Zestaw: BDF oś skrętna lub tandem
  • Trasy dalekobieżne lub wokół komina (możliwość wybrania tras)
  • Polski dyspozytor w firmie
  • Trasy nocne

OCZEKUJEMY:

  • Prawa jazdy kategorii CE z kodem 95 oraz karty kierowcy
  • Doświadczenia na BDF osi skrętnej lub BDF tandem
  • Podstawowej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • ADR podstawowe są wymagane

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:+48 22 123 83 69

OFERUJEMY:

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

76 147
15 080