SPAWACZ MIG/MAG/WIG OD ZARAZ !!!
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
IMS GmbH
27. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Glownym zadaniem jest spawanie na podstawie rysunku technicznego
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Spawaniu stali nierdzewnej
  • Spawanie rur ze stali czarnej

WYMAGANIA:

- Wyksztalcenie zawodowe lub doświadczenie na w/w stanowisku oraz wazne certyfikaty

- Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.

- Posiadanie własnego pojazdu na wyjazd, mile widziane

- Umiejętności pracy zespołowej jak i samodzielnej

- Motywacja i chec do pracy

OFERUJEMY:

- Mozliwosc stalej pracy, wysokie zarobki

- Wynagrodzenie Od:15€ Do:17€, plus 55-60€ wysokosc stawki, ktora indywidualnie wyliczamy.

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.

- Stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony.

- Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

- Dlugoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny.

- Zoorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce

- Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze, skrzynke z narzedziami)

- Opieka polskiego kokoordynatora na czas zatrudnienia

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

97 510
17 064