Kierowca
  • Konstancin-Jeziorna
Kierowca
Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp.z o.o.
9. 5. 2024

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelność. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Zatrudnimy: Kierowcę przy rozwożeniu posiłków / Konstancin-Jeziorna

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny
Oczekujemy:

  • Prawa jazdy Kat. B
  • Gotowości do podjęcia pracy na stałe.

Oferujemy:

  • Uczciwe wynagrodzenie w oparciu o Umowę Zlecenie (30,00 zł/ h brutto).

Obowiązki:

  • Dostarczanie przygotowanych posiłków z kuchni centralnej w Konstancinie-Jeziornej do różnych odbiorców w Piasecznie, Warszawie i okolicy.
  • Praca zmianowa w systemie równoważnym od poniedziałku do niedzieli w godzinach 5:00-13:00.

  • Praca Konstancin-Jeziorna
  • Kierowca Konstancin-Jeziorna
  • Konstancin-Jeziorna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246