Kierowca/Dostawca posiłków - Konstancin - Jeziorna
  • Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
13. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelność. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Zatrudnimy: Kierowcę przy rozwożeniu posiłków / Konstancin-Jeziorna

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny

Oferujemy:

- Uczciwe wynagrodzenie w oparciu o Umowę Zlecenie  ( 30,00 zł/ h brutto).

Obowiązki:

Dostarczanie przygotowanych posiłków z kuchni centralnej w Konstancinie-Jeziornej do różnych odbiorców w Piasecznie, Warszawie i okolicy

Praca zmianowa w systemie równoważnym od poniedziałku do niedzieli w godzinach 5:00-13:00

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy proszone są o  telefon: 504 180 430 lub o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ

Wymagania

Oczekujemy:

- prawa jazdy Kat. B

- gotowości do podjęcia pracy na stałe.

  • Praca Konstancin-Jeziorna
  • Dostawca Konstancin-Jeziorna
  • Kierowca Konstancin-Jeziorna
  • Konstancin-Jeziorna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458