Key Account Manager - FMCG
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
6. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • zarządzanie sprzedażą w kanale nowoczesnym, zwiększanie efektywności promocji oraz realizacja planów sprzedażowych
  • prowadzenie samodzielnych negocjacji handlowych na poziomie centrali
  • rozwój sieci sprzedaży
  • obsługa obecnych klientów i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych
  • raportowanie do Kierownika Sprzedaży

Czego oczekujemy:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy z sieciami nowoczesnymi na stanowisku Key Account Manager
  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania wzorowych relacji z klientami i partnerami biznesowymi
  • doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów do sieci
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia negocjacji i rozmów biznesowych na poziomie centrali, negocjowanie kontraktów rocznych
  • nastawienie na osiąganie powierzonych zadań
  • dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Benefity:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • premie kwartalne
  • niezbędna narzędzia do wykonywania pracy m.in. samochód służbowy, laptop, komórka
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy hybrydowej

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228