Key Account Manager
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
ITPunkt Sp. z o.o.
9. 5. 2024

W kontaktach z klientami czujesz się jak ryba w wodzie? Dołącz do poznańskiego zespołu ITPunkt jako Key Account Manager - sprzedaż usług własnych!
Opis stanowiska

  • Realizacja sprzedaży usług własnych ITPunkt wśród klientów w obszarze B2B
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie długotrwałych relacji
  • Ścisła współpraca z działami Presales oraz Marketingu
  • Kooperacja z producentami i dystrybutorami sprzętu oraz oprogramowania IT
  • Obsługa systemu CRM
  • Analiza trendów i rozwiązań rynkowych
  • Gotowość do zdobywania nowych doświadczenia i podnoszenia swoich kompetencji

Co jest potrzebne na tym stanowisku?

  • Procesowe podejście do sprzedaży w sektorze B2B
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zainteresowanie branżą IT i nowościami technologicznymi
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży B2B
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Nastawianie na ciągły rozwój osobisty

Ok, a co w zamian?

  • Praca w pełnym wymiarze godzin (po okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę)
  • Stałe wynagrodzenie + prosty i motywacyjny system premiowy
  • Pakiet wielu benefitów, m.in. Luxmed, Multisport, ubezpieczenie na życie czy nauka angielskiego w trakcie pracy
  • Wspierającą, przyjazną atmosferę
  • Luźną i elastyczną kulturę pracy

Benefity:

  • Wybór rodzaju umowy
  • Nauka języka angielskiego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport lub/i zajęcia fitness
  • Premie finansowe

  • Praca Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246