Key Account Manager
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
HROSE AGENCY sp. z o.o.
19. 5. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie sieci sprzedaży na terenie zachodniej oraz północnej Polski (województwo wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie i pomorskie)
  • Pozyskiwanie nowych klientów, a także utrzymywanie z nimi dobrych relacji
  • Bieżące raportowanie działań obecnych lub planowanych do przełożonych,
  • Realizowanie powierzonych celów,
  • Wprowadzanie niezbędnych narzędzi i systemów wspierających sprzedaż, a także udzielanie klientom wsparcia technicznego,
  • Udział w lokalnych oraz międzynarodowych targach,
  • Spotkania w siedzibie firmy w Piotrkowie Trybunalskim.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Język angielski na poziomie min. B1,
  • Doświadczenie w branży medycznej,
  • Znajomość rynku i klientów ze sklepów medycznych/rehabilitacyjnych,
  • Zorientowanie na potrzeby Klienta,
  • Doświadczenie w sprzedaży.

To oferujemy

  • Umowa o pracę zawierana bezpośrednio z pracodawcą,
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia uzależniona od efektów pracy,
  • Prywatna opieka medyczna - Medicover,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Szkolenia i wdrożenie niezbędne do podjęcia pracy na stanowisku,
  • Narzędzia potrzebne do pracy, w tym samochód służbowy,
  • Udział w międzynarodowych targach.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

O nas

Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która wspiera w bezpośrednim znalezieniu talentów dla najlepszych pracodawców na rynku. 6 lat prowadzenia projektów rekrutacyjnych umożliwiło wyspecjalizowanie się w obszarach:

IT, Manufacturing & Engineering, Finance & Accounting, Marketing, Administrative  &  Customer Support.

Dołącz do Naszego Klienta, firmy, która jest tworzona przez zespół międzynarodowych specjalistów działających w branży rehabilitacyjnej.

Specjalizuje się w produkcji aktywnych wózków inwalidzkich z aluminium, stali, rollatorów, dostawek elektrycznych do wózków inwalidzkich, łóżek szpitalnych, a także ramp, które mają za zadanie ułatwić funkcjonowanie osób z różnymi niepełnosprawnościami.

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest HRose Agency spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rogowie przy ul. Wojska Polskiego 22, 95 063 Rogów, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego) pod numerem 0000961902, NIP: 8331405835, REGON: 521532038; kapitał zakładowy w wysokości 5.000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych 00/100), adres e-mail: recruitment@hrose.agency ; numer telefonu: +48 517 172 959.2) Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych: angelika@hrose.agencytel.: +48 6077112883) Państwa dane osobowe przetwarzane są dla celów udziału w procesie rekrutacji na stanowisko, na które Państwo aplikują, a w przypadku wyrażenia przez Państwa odrębnej zgody, również dla celów przyszłych rekrutacji.4) Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi Państwa zgoda, jak również przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeksu pracy (art. 221). Zgoda może być w każdej chwili cofnięta, przy czym jej cofnięcie pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie.5) Cofnięcie zgody powoduje, że Państwa udział w procesach rekrutacji nie będzie możliwy.6) Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty współpracujące (w tym potencjalni pracodawcy, na rzecz których prowadzone jest lub będzie rekrutacja).7) Dane osobowe przetwarzane są przez czas trwania procesu rekrutacji, w którym biorą Państwo udział, a w przypadku wyrażenia przez Państwa osobnej zgody również przez czas trwania przyszłych rekrutacji (nie dłużej niż przez 24 miesiące), w każdym razie nie dłużej niż do dnia wycofania zgody.8) Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.9) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek Państwa udziału w procesie rekrutacji.

  • Praca Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353