KEY ACCOUNT MANAGER
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
MK Professional Service Group Sp. z o.o.
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
- podejmowanie aktywnych działań mających na celu pozyskiwanie nowych klientów / nowych zleceń rekrutacyjnych;
- sprzedaż nowoczesnych usług HR (outsourcing, leasing pracowniczy, rekrutację);
- inicjowanie kontaktu z klientami, walidacja rynku, negocjacje, przygotowanie ofert, umów oraz doradztwo dotyczące rynku pracy;
- budowanie i zarządzanie relacjami biznesowymi z obecnymi i przyszłymi Klientami;
- wsparcie dla Klientów i współpracowników w ramach realizowanych umów;
- realizacja założonych celów sprzedażowych tygodniowych i miesięcznych;
- ścisły kontakt oraz współpraca z osobami z zespołu w ramach realizacji rekrutacji;
- realizowanie procesów rekrutacyjnych;
- bieżące raportowanie efektów pracy;
- dbałość o wizerunek firmy i świadczenie wysokiej jakości usług.
Wymagania pracodawcy:
- doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą usług B2B ( preferowane usługi z obszaru rekrutacji lub inne dedykowanie działom HR);
- doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów B2B;
- doświadczenie w negocjowaniu kontraktów z dużymi firmami miedzy innymi firmy produkcyjne, logistyczne;
- umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami biznesowymi;
- umiejętność zarządzania, planowania i organizacji pracy;
- komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym kontakty biznesowe;
- umiejętność pracy zespołowej;
- wyższe wykształcenie;
- gotowość do pracy mobilnej;
- aktywne prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
- doświadczenie w pracy rekrutacyjnej;
- doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej;
- znajomość innych języków (rosyjski, niemiecki).
Pracodawca oferuje:
- stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę lub współpracy na B2B;
- wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy z wynikami oddziału;
- dobra lokalizacja biura – centrum;
- niezbędne narzędzia pracy;
- pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne i inne);
- hybrydowy tryb pracy - możliwość 2 dni pracy z domu;
- możliwość działania w dobrej sprawie, u nas masz dodatkowy dzień wolny w roku, który możesz wykorzystać na wolontariat;
- możliwość sprawdzenia się i pełnienia nowych ról, takich jak trener, coach kariery, audytor, opiekun customer delight.
Prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy – @

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Key Account Manager Gorzów Wielkopolski
  • Account manager Gorzów Wielkopolski
  • Manager Gorzów Wielkopolski
  • Product manager Gorzów Wielkopolski
  • HR Manager Gorzów Wielkopolski
  • Project Manager Gorzów Wielkopolski
  • Content Manager Gorzów Wielkopolski
  • Business Development Manager Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075