Key Account Manager - Branża rolnicza
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, małopolskie, Polska
Agencja pracy GoWork.pl
6. 5. 2024

Obowiązki

  • Sprzedaż środków do produkcji rolnej
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Stałe kontakty z klientami i doradztwo z zakresu produkcji roślinnej
  • Doradztwo w zakresie tematów agrotechnicznych

Praca jest dla Ciebie, jeżeli:

  • masz doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rolnictwo, ochrona roślin) lub doświadczenie praktyczne w gospodarstwach rolnych min. 1 rok
  • doświadczenie w handlu z klientem indywidualnym
  • praktyczna wiedza z zakresu agronomi
  • zaangażowanie w aktywną sprzedaż to dla Ciebie codzienność,
  • umiejętnie zarządzasz czasem a osiąganie celów napędza Cię do działania,
  • profesjonalizm i wysokie standardy obsługi klienta to dla Ciebie oczywistość,

Oferujemy

  • wysokie premie!
  • bogaty system szkoleń i rozwoju,
  • wsparcie, lidera i kolegów z zespołu w podnoszeniu Twoich umiejętności,
  • work-life balance, tak abyś miał czas na swoje pasje.

  • Praca Tarnów
  • Key Account Manager Tarnów
  • Account manager Tarnów
  • Doradca rolniczy Tarnów
  • Manager Tarnów
  • Manager Tarnów Opolski
  • Project Manager Tarnów
  • Product manager Tarnów
  • HR Manager Tarnów
  • Content Manager Tarnów
  • Business Development Manager Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293