Key Account Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Simplicity Sp. z o.o.
5. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za skuteczną sprzedaż produktów i usług IT
  • Współpraca z czołowymi dostawcami rozwiązań IT
  • Pozyskiwanie Klientów, inicjowanie nowych kontaktów handlowych
  • Samodzielnie prowadzenie procesów sprzedażowych realizując założenia planu sprzedażowego
  • Wspieranie Klientów ekspertyzą i doradztwem

Nasze wymagania

  • Masz potrzebę niezależności, przestrzeni do działania, braku sztywnych ram i procesów
  • Jesteś ambitny i nastawiony na osiąganie celu
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży w branży IT
  • Możesz pochwalić się sukcesami sprzedażowymi i relacjami biznesowymi
  • Doskonale czujesz się w prowadzeniu rozmów i negocjacji handlowych
  • Posiadasz prawo jazdy kat B
  • Lubisz stawiać sobie wysoko poprzeczkę i masz apetyt na więcej…

To oferujemy

  • Pracę w ambitnym i kreatywnym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bezkonkurencyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy w ramach oferowanych rozwiązań i technologii
  • Realny wpływ na przyszłość firmy
  • Auto służbowe premium
  • Elastyczność godzin i miejsca pracy
  • Dostęp do platformy Benefitowej WorkSmile
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne
  • Wspaniałą atmosferę pracy, wsparcie i dużo śmiechu

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075