Key Account Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
NORTH COAST S.A.
14. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie polityki sprzedażowej i promocyjnej oraz rozwoju sprzedaży klientów kanału nowoczesnego;
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje kontraktów handlowych;
  • Bezpośrednia współpraca z kupcami w zakresie tworzenia i doboru asortymentu, pozycjonowania produktów i promowania ich w strukturach danej sieci;
  • Efektywne planowanie i egzekucja budżetów;
  • Monitorowanie oferty i działań konkurencji;
  • Ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy w ramach realizowanych zadań.

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży na podobnym stanowisku; najchętniej w branży spożywczej; - mile widziane w kategoriach alkohole-napoje;
  • Gotowość do pracy z klientami i w zespole;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe, interpersonalne oraz kultura osobista;
  • Samodzielność w działaniu i determinacja w dążeniu do celu;
  • Zdolności analityczne;
  • Dokładność i systematyczność;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach organizacji; szkolenia krajowe i międzynarodowe;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet opieki medycznej;
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532