Kasjer w Delikatesach Spożywczych
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Workhouse4you Sp. z o.o.
12. 4. 2024

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków, woj. małopolskie

[dz. Nowa Huta, Grzegórzki, Kurdwanów, Prądnik Czerwony, Podgórze

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym,
  • możliwość wyboru lokalizacji zatrudnienia,
  • wynagrodzenie w wysokości 4 242 zł/msc brutto,
  • bogaty system premiowy (premie uznaniowe, dodatek frekwencyjny, nagrody kwartalne),
  • współpracę w systemie II zmianowym: 6:30- 14:30, 13:00- 21:00,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
  • profesjonalne wdrożenie oraz wsparcie (szkolenia, nauka obsługi maszyn i urządzeń).

Zadania:

  • profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej oraz na sali sprzedaży,
  • dbanie o właściwą ekspozycję towarów,
  • zapewnienie standardów czystości oraz jakości w sklepie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • ważne badania sanitarno-epidemiologiczne - warunek konieczny,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • punktualność oraz chęć nauki.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Kraków
  • Kasjer Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Kasjer biletowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864