Kasjer/ka w sklepie spożywczym
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
ATERIMA WORK
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?

  • Zapewniać sprawną, bezpośrednią obsługę klientów z zachowaniem zasad uprzejmości i uczciwości
  • Obsługiwać stoiska mięsno-wędliniarskiego
  • Dbać o prawidłową ekspozycję produktów
  • Starannie obsługiwać kasę fiskalną, dbać i zachowywać należyty porządek w miejscu pracy

Czego oczekujemy?
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologicznych
  • Zaangażowanie w wykonywanie pracy
  • Kulturę osobistą, rzetelność, uczciwość
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu PC Market

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie na poziomie 4242 zł brutto / miesiąc
  • Dodatkowe premie uzależnione od obrotu sklepu
  • Pracę od poniedziałku do soboty (sporadyczne niedziele handlowe)
  • Praca w godzinach otwarcia sklepu 6-14/14-22 lub według ustaleń grafikowych
  • Miejsce pracy: Kraków (do wyboru różne lokalizacje):
  • Wola Justowska/Mydlniki
  • Prądnik Biały
  • Bronowice
  • Bronowice Wielkie/Zielonki

  • Praca Kraków
  • Kasjer Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Kasjer biletowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692