Kasjer/sprzedawca w sklepie spożywczym
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
BEFLEXI Sp. z o.o.
6. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży, stanowisku kasowym oraz stoisku mięso – wędliny
  • Dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów
  • Przeprowadzanie transakcji kasowych

Nasze wymagania

  • Znajomość j. polskiego w stopniu komunikatywnym
  • Aktualna książeczka sanepid lub orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • Kilka lokalizacji pracy - do wyboru
  • Szybkie podpisanie umowy online bez wychodzenia z domu,
  • WYPŁATA TERAZ - dostęp do części wypracowanego wynagrodzenia w czasie rzeczywistym, już od pierwszej godziny pracy,
  • Podgląd grafików w aplikacji pracowniczej myJobel.pro
  • Program "Poleć znajomemu" - Polecaj pracę znajomym i zyskaj dodatkowe wynagrodzenie

  • Praca Kraków
  • Sprzedawca Kraków
  • Kasjer Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Kasjer biletowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749