Junior Team Leader
  • Bielany wrocławskie
, Bielany wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 4. 2024

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Chcesz zdobywać doświadczenie i poszerzać swoją wiedzę? Mamy dla Ciebie ofertę!

Poszukujemy pracownika na stanowisko lider zespołu produkcyjnego do fabryki produkującej czekoladę.

Zakład mieści się naBielanach Wrocławskich.

Oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • znajomości narzędzi Lean Manufacturing
  • dobrej organizacji czasu pracy, samodzielności i umiejętności rozwiązywania problemów
  • gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym

Mile widziane:

  • znajomość technologii produkcji spożywczej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą

  • konkurencyjną podstawę wynagrodzenia i atrakcyjny system premiowy - premia miesięczna

  • prywatną opiekę medyczną Luxmed

  • ubezpieczenie na życie

  • kartę sportową multisport

  • pracowniczy Program Emerytalny

  • nagrody jubileuszowe za staż pracy

  • paczki świąteczne

  • bezpłatny transport pracowniczy z wybranych miejscowości (m.in. trasy z Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce, Strzelin, Niemcza, Henryków, Ziębice, Żórawina, Łagiewniki, Kobierzyce, Wrocław)

Zadania

  • zarządzanie pracą zespołu
  • raportowanie wyników pracy zespołu oraz wyników produkcji
  • prowadzenie bieżącej kontroli jakości w swoim obszarze oraz kontrola roboczogodzin, surowców, opakowań i półproduktów
  • utrzymanie zgodności pracy zespołu z założonymi celami i procedurami
  • udział w przygotowywaniu usprawnień procesów
  • ciągły kontakt z innymi działami

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

120 456
20 532