Junior Specjalista/-tka ds. rozwoju biznesu
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
SALES HR
7. 6. 2024

Naszym klientem jest prężnie działająca firma oferująca usługi z dziedziny HR.

Szukamy osób na stanowisko sprzedażowe, zdalne.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • rozwój biznesu i aktywna sprzedaż klientów B2B
  • utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami
  • przeprowadzanie prezentacji (MS Teams)
  • realizowanie założonych celów

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • doświadczenie w sprzedaży minimum rok, lub duża determinacja do wejścia w struktury sprzedaży, poprzedzona doświadczeniem w pracy z ludźmi
  • otwartość, gotowość po okresie wdrożenia do samodzielnej pracy zdalnej
  • komunikatywność, poczucie humoru, ciekawość innych

OFERUJEMY

  • umowa o pracę, otwartość do rozmów jeśli chodzi o wysokość podstawy
  • pracę w pełni zdalną z dowolnego miejsca w Polsce
  • dodatkowe premie
  • pakiet benefitów : multisport, opieka medyczna
  • elastyczny czas rozpoczynania pracy
  • pełne wdrożenie
  • wyjazdy integracyjne

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. reklamy Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157