Junior Quality Manager
  • Kutno
Kutno, Kutno, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Jeśli posiadasz doświadczenie jako inżynier jakości i/lub pierwsze doświadczenie managerskie, znasz zasady obowiązujące w firmach produkcyjnych i towarzyszące im procesy, a także jesteś nastawiony na zdobywanie nowych umiejętności - to oznacza, że być szukamy właśnie Ciebie!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • doświadczenia zawodowego na stanowisku z zakresu jakości w firmie produkcyjnej,
  • praktycznej wiedzy z zakresu normy ISO 9001,
  • uprawnień audytora wewnętrznego (lub chęci ich zdobycia),
  • nastawienia na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w godzinach biurowych,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych.

Zadania

Docelowo Twoje zadania będą polegały na:

  • zapewnieniu jakości produkcji poprzez tworzenie i wdrażanie instrukcji pracy,
  • zarządzaniu jakościowymi wskaźnikami KPI,
  • tworzeniu i monitorowaniu celów dla obszaru jakości,
  • inicjowaniu projektów doskonalących w celu zapewnienia jakości produkcji,
  • analizowaniu procesów produkcyjnych i wspieraniu ciągłego doskonalenia,
  • prowadzeniu audytów wewnętrznych,
  • odpowiedzialności za jakość dostawców i reklamacje klientów
  • współpracy z działem inżynierii i rozwoju.

  • Praca Kutno
  • Manager Kutno
  • Kutno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246