Menadżer Nowego Zespołu Sprzedaży
  • Kutno
Kutno, Kutno, Łódź Voivodeship, Polska
Nationale-Nederlanden
10. 4. 2024

Miejsce pracy: Kutno

Twój zakres obowiązków

  • Budowa nowego zespołu sprzedażowego - rekrutacja i wdrożenie Doradców;
  • Rozwój placówki sprzedażowej oferującej ubezpieczenia na życie, indywidualne i grupowe, jak również ubezpieczenia majątkowe;
  • Wsparcie zespołu w realizacji codziennych zadań;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku dzięki budowaniu relacji z klientami i organizacjami;
  • Realny wpływ na tworzenie i realizację strategii działań Placówki.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń na życie;
  • Gotowość do konsekwentnego rozbudowania zespołu sprzedażowego;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne;
  • Zaangażowanie i entuzjazm;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do podjęcia współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

To oferujemy

  • WIĘCEJ na koncie, bo oferujemy atrakcyjny system prowizyjny wraz z wysoką częścią stałą (niezależną od sprzedaży);
  • WIĘCEJ czasu na budowę zespołu – z nami wchodzisz na 18-miesięczną ścieżkę wsparcia rozwoju menadżerskiego, w trakcie której będziesz mógł/mogła skompletować swój zespół;
  • WIĘCEJ możliwości wzrostu – jasna ścieżka kariery;
  • WIĘCEJ na start, czyli po stronie NN finansowanie Twojego lokalu abyś miał gdzie się spotkać z zespołem;
  • WIĘCEJ dodatkowych korzyści – po podpisaniu umowy masz dostęp do najlepszego pakietu benefitów, w tym Kartę „Multisport”, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe;
  • WIĘCEJ zawodowego wsparcia – zapewniamy Ci udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych;
  • WIĘCEJ stabilności wynikającej ze współpracy z dużą, rozpoznawalną firmą, cieszącą się ogromnym zaufaniem Klientów (kilkakrotny zdobywca tytułu Najbardziej Przyjaznej Firmy Ubezpieczeniowej);
  • WIĘCEJ motywacji – udział w prestiżowych konferencjach sprzedaży;
  • WIĘCEJ elastyczności – to Ty decydujesz, jak wygląda „flow” Twojej pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • atrakcyjne konkursy sprzedażowe z cennymi nagrodami

Malowanie trawy na zielono? Nie w naszym przypadku! W Nationale-Nederlanden o pracy mówimy wprost. Liczy się troska, bezpieczeństwo i zaangażowanie. Jak dbamy o to, co ważne? Nie zawsze jest łatwo! Sukces zawodowy nie spada z nieba i mocno na niego pracujemy. Ale powiemy prosto z mostu – jeśli się zaangażujesz, szybko przekonasz się, że warto.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Kutno
  • Kutno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026