Junior HR Business Partner
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Masovian Voivodeship, Polska
VanityStyle Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za kompleksową realizację i koordynację procesów HR dla dedykowanych obszarów biznesowych;
  • Aktywna współpraca w obszarze HR z najwyższą i średnią kadrą menadżerską firmy;
  • Udział w tworzeniu usprawnień i zmian procesów, narzędzi HR oraz wdrażanie inicjatyw HR-owych wspierających realizację celów biznesowych w dedykowanych jednostkach biznesowych;
  • Doradztwo dla kadry zarządzającej w zakresie najlepszych praktyk zarządzania zasobami ludzkimi;
  • Kompleksowe prowadzenie oraz organizacja procesów rekrutacyjnych;
  • Identyfikowanie potrzeb rozwojowych pracowników, realizacja szkoleń i innych działań rozwojowych zgodnie z potrzebami biznesu;
  • Realizowanie bieżących działań poprawiających efektywność rekrutacji, szkoleń i innych procesów HR;
  • Wdrażanie inicjatyw związanych z Employer Branding oraz Candidate Experience;
  • Wspieranie i udział w realizacji projektów HR np. model kompetencji, onboarding, ocena pracownicza;
  • Dbanie oraz inicjowanie przedsięwzięć wspierających kulturę wewnątrz organizacji;
  • Analizowanie, raportowanie danych HR i rekomendowanie działań rozwojowych;
  • Ścisła współpraca z HRBP.

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w wewnętrznym dziale HR – prowadzenie projektów rekrutacyjnych, szkoleniowych, rozwojowych, oceny pracowniczej, budowania ścieżek karier, modelu kompetencji;
  • Doświadczenie w pracy z kadrą menadżerską na różnych poziomach organizacji;
  • Wysoka świadomość biznesowa;
  • Praktyczna znajomość procesów oraz narzędzi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi uwzględniając cały cykl życia pracownika;
  • Doświadczenie w skutecznym wdrażaniu oraz optymalizowaniu procesów i narzędzi HR;
  • Umiejętność syntetyzowania informacji, rekomendowania działań i efektywnego podejmowania decyzji biznesowych;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki np. zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia;
  • Umiejętność organizowania pracy własnej - samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • Praktyczna znajomość prawa pracy;
  • Bardzo dobra komunikacja i umiejętność budowania relacji interpersonalnych;
  • Otwartość i gotowość na wyzwania;
  • Inicjatywa w działaniu oraz nastawienia na poszukiwanie nowych rozwiązań;
  • Znajomość narzędzi - Pakiet MS Office (PowerPoint, Excel), LinkedIN, ATS.

Oferujemy:

  • Po pierwsze i najważniejsze: stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z dwukrotnym tytułem Employers;
  • Akcje charytatywne są dla Ciebie ważne? Dla nas też – zaprosimy Cię do udziału w projektach wolontariackich. Możesz je również samodzielnie zgłosić!
  • Pomożemy Ci w rozwoju i w podnoszeniu kwalifikacji;
  • Piątek weekendu początek! Wiemy, że nie samą pracą człowiek żyje, więc w piątki pracujemy krócej
  • Zapewniamy także zdrowy work-life balance: mamy w ciągu dnia dodatkowe pół godziny przerwy na siłownię, jogę, medytację, poczytanie książki czy zagranie w grę - jak ją wykorzystasz, zależy tylko od Ciebie!
  • Na tym nasze benefity się nie kończą: mamy m.in. kartę sportową dla Ciebie oraz Twoich bliskich, dostęp do Strefy VanityStyle Premium – holistycznej platformy online z zakresu zdrowia fizycznego i psychicznego, opiekę medyczną, przerwę wellbeingową, ubezpieczenie na życie, platformę do nauki j. angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz włoskiego, dofinansowanie do śniadań, owocowe wtorki, tańsze bilety do kina i teatru, dofinansowanie do wypoczynku, dodatkowy stażowy urlop czy okolicznościowe karty podarunkowe;
  • Czeka na Ciebie również wsparcie całego zespołu nie tylko podczas wdrożenia

  • Praca Piaseczno
  • HR Manager Piaseczno
  • Business Development Manager Piaseczno
  • Specjalista ds. HR Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678