Junior Sales Manager - rekrutacja online
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma z branży FMCG poszukuje kandydatów na stanowisko Junior Sales Managera do zespołu w Piasecznie. Jeśli jesteś ambitny, pełen entuzjazmu i chęci do pracy, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Junior Sales ManagerMiejsce pracy: Piaseczno

Obowiązki:

  • Tworzenie i aktualizacja ofert eksportowych oraz monitorowanie ich realizacji
  • Analizowanie raportów oraz śledzenie trendów rynkowych
  • Czynny udział w negocjacjach biznesowych
  • Aktywna współpraca z Klientami w języku angielskim

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość pakietu Office
  • Samodzielność w działaniu
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętność budowania relacji
  • Język niemiecki będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie nauki języków, szkoleń i kursów
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Zniżki na firmowe produkty oraz usługi
  • Parking dla pracowników

  • Praca Piaseczno
  • Manager Piaseczno
  • Content Manager Piaseczno
  • Account manager Piaseczno
  • Project Manager Piaseczno
  • Product manager Piaseczno
  • HR Manager Piaseczno
  • Key Account Manager Piaseczno
  • Business Development Manager Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509