Junior Account Manager z językiem niemieckim
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Belma Accessories Systems Sp. z o.o.
4. 4. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie kalkulacji i ofert
  • nadzorowanie projektów techniczno-handlowych
  • planowanie i budżetowanie sprzedaży
  • bieżąca współpraca z Klientami
  • reprezentowanie firmy podczas spotkań z Klientami

Nasze wymagania

  • znajomość programów MS-Office, w szczególności Excel
  • umiejętność pracy na danych liczbowych
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w pracy z produktem technicznym i dokumentacją
  • doświadczenie w obsłudze Klienta Biznesowego
  • prawo jazdy i gotowość do sporadycznych podróży służbowych

To oferujemy

  • umowę o pracę bez okresu próbnego
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę
  • rozbudowany pakiet socjalny
  • (prywatną opiekę medyczną PZU, wysokie świadczenia świąteczne, dofinansowanie posiłków we własnej stołówce, bilety do kina i inne)
  • możliwość rozwoju i awansu

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie posiłków w firmowej stołówce

BAS to największy w regionie producent i eksporter wyrobów z blach. Obecnie zatrudniamy 1100 osób i jesteśmy jednym z największych pracodawców w województwie kujawsko – pomorskim.

Podstawa naszego sukcesu leży w rękach naszych pracowników, dlatego dbamy o rozwój każdego z nich!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Belma Accessories Systems Sp. z o.o. z siedzibą w: Łochowska 69, 86-005 Białe Błota (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: a.kujaczynska@hq.bas.pol.pl.

  • Praca Bydgoszcz
  • Account manager Bydgoszcz
  • Key Account Manager Bydgoszcz
  • Manager Bydgoszcz
  • Project Manager Bydgoszcz
  • Product manager Bydgoszcz
  • Content Manager Bydgoszcz
  • HR Manager Bydgoszcz
  • Business Development Manager Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523