International account manager
  • Bydgoszcz
international account manager
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Wiesz, jak prowadzić sprzedaż, ale szukasz rozwoju?

Poszukujemy handlowca z j. angielskim, który lubi tę grę i ma ochotę wypłynąć na szersze wody.

Proponujemy Ci stanowisko International Account Manager i zapraszamy do rozmowy!

Sprawdź, czy nasz oferta pracy brzmi dla Ciebie interesująco.

Przyślij CV w języku angielskim.

Oczekujemy

  • kilkuletniego doświadczenia w sprzedaży B2B w branży przemysłowej / technicznej znajomość branży HVACR będzie dodatkowym atutem
  • znajomości języka polskiego i angielskiego na poziomie zaawansowanym (swoboda w konwersacji i języku biznesowym, międzynarodowy zespół)

    budowania długotrwałych relacji z klientami i firmami współpracującymi
  • umiejętności prowadzenia negocjacji
  • systematyki działania
  • zorientowania na cele
  • dobrej znajomości narzędzi MS Office i nowoczesnych technologii komunikacji biznesowej
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • gotowości do odbywania podróży służbowych na terenie Polski i Europy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w średniej wielkości miedzynarodowej firmie należącej do dużego koncernu
  • pracę w firmie produkcyjno-handlowej
  • poprowadzenie sprzedaży konkretnej marki produktów w terenie Polski i Europy (w zależności od doświadczenia kandydata)
  • pracę w modelu hybrydowym (cykliczne w centrali firmy w Bydgoszczy, częstotliwość do ustalenia)
  • szkolenia i spotkania w zespole międzynarodowym
  • rynkowe wynagrodzenie stałe oraz system premiowy
  • samochód służbowy oraz inne narzędzia i udogodnienia
  • kartę Multisport

Zadania

  • sprzedaż i promocja produktów konkretnej marki firmy
  • szkolenia i prezentacje techniczne oraz produktowe z zakresu oferty firmy
  • systematyczne prowadzenie aktywności sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych partnerów handlowych krajowych i zagranicznych
  • osobisty udział i zaangażowanie we wskazanych targach i innych wydarzeniach branżowych
  • przygotowywanie ofert technicznych i handlowych w oparciu o posiadane uprawnienia i kompetencje w tym zakresie
  • bieżące i stałe pozyskiwanie informacji o otoczeniu konkurencyjnym i aktualnej sytuacji rynkowej
  • udział we wskazanych szkoleniach i kursach
  • systematyczne raportowanie do międzynarodowego zarządu
  • współpraca z międzynarodowym zespołem działów wsparcia (marketing, inżynieryjny itp)

  • Praca Bydgoszcz
  • Account manager Bydgoszcz
  • Key Account Manager Bydgoszcz
  • Manager Bydgoszcz
  • Project Manager Bydgoszcz
  • Product manager Bydgoszcz
  • HR Manager Bydgoszcz
  • Content Manager Bydgoszcz
  • Business Development Manager Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659